Tel: (0212) 267 0355

Adres: Cemal Sahir Sok. No: 3 Deniz Apt. Kat: 2 Daire: 6 Mecidiyeköy Mh. Mecidiyeköy Şişli, , İstanbul, Türkiye


Op. Dr. Nihal Kalelioğlu, İstanbul ili Şişli ilçesinin Gülbahar Mah. mahallesinde (Cemal Sururi Sokak) yer alıyor. Op. Dr. Nihal Kalelioğlu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Op. Dr. Nihal Kalelioğlu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Op. Dr. Nihal Kalelioğlu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Op. Dr. Nihal Kalelioğlu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Op. Dr. Nihal Kalelioğlu

0 görüş var

Op. Dr. Nihal Kalelioğlu adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.83 puan almıştır.
Op. Dr. Nihal Kalelioğlu
Gülbahar Mah.Cemal Sururi Sokak, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 267 0355 Op. Dr. Nihal Kalelioğlu

Aşağıdaki formu kullanarak Op. Dr. Nihal Kalelioğlu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...