Tel: (0216) 473 9555

Adres: Üsküdar Cad. No: 41 Deniz Apt. Kat: 1, Petrol İş Mh., Kartal, , İstanbul, Türkiye


OP. DR. M. TURAN KARDAŞ, İstanbul ili Kartal ilçesinin Petrol-iş Mah. mahallesinde (Üsküdar Caddesi) yer alıyor. OP. DR. M. TURAN KARDAŞ yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. OP. DR. M. TURAN KARDAŞ nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    OP. DR. M. TURAN KARDAŞ
    Toplam 9 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.22 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak OP. DR. M. TURAN KARDAŞ nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak OP. DR. M. TURAN KARDAŞ konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: OP. DR. M. TURAN KARDAŞ

Aşağıdaki formu kullanarak OP. DR. M. TURAN KARDAŞ ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...