Önerler Isıl İşlem logo

Tel: (0224) 242 4310

Adres: Turuncu Cad. No: 12 Nosab Nilüfer , Bursa, Türkiye


Önerler Isıl İşlem, Bursa ili Nilüfer ilçesinin Işık Tepe Mah. mahallesinde (Turuncu Caddesi) yer alıyor. Önerler Isıl İşlem yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Önerler Isıl İşlem nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

40 yıllık tecrübesi ile Bursa'da otomotiv ve makina yedek parçalarının ısıl işlemini yapan ÖNERLER ISIL İŞLEM, atmosfer kontrollü fırınları, yüksek ve orta frekanslı indüksiyon tezgahları, vakum ve vakum gaz nitrasyon fırınları ile hizmetinizdedir.


1 görüş var

    Önerler Isıl İşlem
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 45 puan aldı.
  • Çok seneler önce alışverişim olmuştu YALOVA yolu üzerindeki işyerinizde yapılan işten memnun kaldım.bugün için kaliteyi dahada artırdığınıza inanıyorum,yakında işyerinizi ziyaret etmeyi düşünüyorum,saygılar.

    45/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Önerler Isıl İşlem nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Önerler Isıl İşlem konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Önerler Isıl İşlem

Aşağıdaki formu kullanarak Önerler Isıl İşlem ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...