Tel: (0216) 405 2828 veya (0216) 405 2830

Adres: Osmanağa Mah. Rıhtım Cad. Reşit Efendi Sok. No: 45 Kadıköy - İstanbul İstanbul, Türkiye


Omronmedikal, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Rasimpaşa Mah. mahallesinde (İskele Sokak) yer alıyor. Omronmedikal yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Omronmedikal nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Omron,nebülizatör,aile hekimliği ürünleri,tansiyon aletleri, aerochamber, laringoskop,şeker ölçüm cihazları,hasta bezleri, havalı yataklar, medikal yastık çeşitleri, termal ürünler, hasta karyola ve yatakları, tekerlekli sandalyeler, yara ve yanık ürünleri, cerrahi el aletleri, boy ölçerler ve tartılar, varis çorapları,masaj aleti, ortopedik ürünler, anne ve bebek ürünleri, işitme cihazları, hastane malzemeleri, omron, braun, erka, trimpeks, kifilis, medikal, tansiyon ve sağlık ürünleri


1 görüş var

    Omronmedikal
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.
  • Omron medikal kadıköyde Osmanağa mah Rıhtım caddesi Reşitefendi sokak no : 45 de hizmet vermektedir, Nüfus müdürlüğüne yakın rıhtım caddesinden 70 metre yukardadır.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Omronmedikal nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Omronmedikal konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Omronmedikal

Aşağıdaki formu kullanarak Omronmedikal ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...