Tel: (0232) 433 2525

Adres: 2765 Sok. No: 9 Toros, Gültepe, Konak, İzmir, Türkiye


Konak Ömer Zeybek Tic. Mes. Lisesi, İzmir ili Konak ilçesinde yer alıyor. Konak Ömer Zeybek Tic. Mes. Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Konak Ömer Zeybek Tic. Mes. Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Konak Ömer Zeybek Tic. Mes. Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Konak Ömer Zeybek Tic. Mes. Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Konak Ömer Zeybek Tic. Mes. Lisesi

0 görüş var

Konak Ömer Zeybek Tic. Mes. Lisesi adlı mekan, 33 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.64 puan almıştır.
Konak Ömer Zeybek Tic. Mes. Lisesi
, Konak, İzmir.
+90(0232) 433 2525 Konak Ömer Zeybek Tic. Mes. Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Konak Ömer Zeybek Tic. Mes. Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...