Tel: (0216) 447 3181

Adres: Cumhuriyet Cad. No: 101 Cami Mh. Tuzla, , İstanbul, Türkiye


Ömer Usta Adıyaman Çiğ Köfte, İstanbul ili Tuzla ilçesinin Cami Mah. mahallesinde (Cumhuriyet Caddesi) yer alıyor. Ömer Usta Adıyaman Çiğ Köfte yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ömer Usta Adıyaman Çiğ Köfte nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ömer Usta Adıyaman Çiğ Köfte nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ömer Usta Adıyaman Çiğ Köfte konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ömer Usta Adıyaman Çiğ Köfte

0 görüş var

Ömer Usta Adıyaman Çiğ Köfte adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Ömer Usta Adıyaman Çiğ Köfte
Cami Mah.Cumhuriyet Caddesi, Tuzla, İstanbul.
+90(0216) 447 3181 Ömer Usta Adıyaman Çiğ Köfte

Aşağıdaki formu kullanarak Ömer Usta Adıyaman Çiğ Köfte ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...