Tel: (0232) 442 4985

Adres: Şehit Er Mehmet Çadırcı Cad. No: 4, B Şirinkapı Mah., Buca, İzmir, Türkiye


İzmir Ömer Seyfettin Lisesi, İzmir ili Buca ilçesinde yer alıyor. İzmir Ömer Seyfettin Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzmir Ömer Seyfettin Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzmir Ömer Seyfettin Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzmir Ömer Seyfettin Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzmir Ömer Seyfettin Lisesi

1 görüş var

  • acaba diploma notu kaç puan alıyo yoks a puansız da girebilyozmu

    Misafir, 31.07.2010 15:57:00

İzmir Ömer Seyfettin Lisesi adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.59 puan almıştır.
İzmir Ömer Seyfettin Lisesi
, Buca, İzmir.
+90(0232) 442 4985 İzmir Ömer Seyfettin Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak İzmir Ömer Seyfettin Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...