Adres: Gebze, , Kocaeli, Türkiye


Olmuksan Fabrikası, Kocaeli ili Gebze ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (İstanbul İzmit Yolu) yer alıyor. Olmuksan Fabrikası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Olmuksan Fabrikası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Olmuksan Fabrikası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Olmuksan Fabrikası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Olmuksan Fabrikası

0 görüş var

Olmuksan Fabrikası adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.75 puan almıştır.
Olmuksan Fabrikası
Cumhuriyet Mah.İstanbul İzmit Yolu, Gebze, Kocaeli.
Olmuksan Fabrikası

Aşağıdaki formu kullanarak Olmuksan Fabrikası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...