Tel: (0212) 547 7453

Adres: Beş Telsiz Mahallesi, Prof. Muammer Aksoy Caddesşi, No: 30, Olivium Outlet Center Avm, Pk: 34020, Gökalp, Zeytinburnu, , İstanbul, Türkiye


Olivium Outlet Center, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Gökalp Mah. mahallesinde (Prof. Muammer Aksoy Cadde) yer alıyor. Olivium Outlet Center yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Olivium Outlet Center nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.Olivium Outlet Center AVM'ye Otobüsle Ulaşım İçin:


Otobüsle ulaşımda Olivium'a en yakın durak olan Zeytinburnu Olivium durağında iner ve kısa bir yürüyüşten sonra Olivium'a ulaşırsınız.
93 Zeytinburnu - Eminönü
93C Zeytinburnu - Beyazıt
93M Zeytinburnu - Mecidiyeköy
93T Zeytinburnu - TaksimOlivium Outlet Center AVM'ye Deniz Otobüsü ile Ulaşım İçin:


Deniz yolunu tercih ederseniz birkaç alternatifle Olivium'a ulaşabilirsiniz. Kadıköy, Bostancı ve Üsküdar' dan deniz otobüsü ile Bakırköy'e ulaşıp, Bakırköy'den Olivium'a banliyö treni ile kısa bir zamanda ulaşabilirsiniz.
Kadıköy'den deniz otobüsü ile kısa bir zamanda Eminönü iskelesine gelebilirsiniz. Eminönünden 93 numaralı otobüs ya da tramvay ile Olivium'a ulaşabilirsiniz.
Bostancı ve Kadıköy'den deniz otobüsü ile Yenikapı iskelesine gelerek Sirkeci - Halkalı hattındaki banliyö treni ile 10 dakikada Olivium'da olabilirsiniz.

Vapur Seferleri:
Kadıköy ve Üsküdar iskelelerinden yarım saatte bir kalkan vapurlarla Eminönü iskelesine; burdan tramvay, tren ve otobüsle kolayca Olivium'a ulaşabilirsiniz.

Olivium Outlet Center AVM'ye Hafif Metro ile Ulaşım İçin:


Zeytinburnu hafif metro durağı
HM (Aksaray - Yeşilköy)
BY38
BY39

Olivium Outlet Center AVM'ye Tramway ile Ulaşım İçin:


Eminönünden Zeytinburnu'na tramvay ile gidebilirsiniz.

Tren Seferleri


Sirkeci - Halkalı güzergahındaki Banliyö Treninin sizi götüreceği Olivium'a en yakın durak Kazlıçeşme istasyonudur. Yolculuğunuz yaklaşık 20 dakika sürecektir. Seferler sabah saat 05: 45' ten 23: 45' e kadar sürmektedir.

Olivium Outlet Center AVM'ye Havaalanından Ulaşım İçin


Atatürk havalimanından hafif metro ile Zeytinburnu'na vardıktan sonra çeşitli alternatiflerle kısa sürede Olivium'a ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Olivium Outlet Center nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Olivium Outlet Center konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Olivium Outlet Center

0 görüş var

Olivium Outlet Center adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.53 puan almıştır.
Olivium Outlet Center
Gökalp Mah.Prof. Muammer Aksoy Cadde, Zeytinburnu, İstanbul.
+90(0212) 547 7453 Olivium Outlet Center

Aşağıdaki formu kullanarak Olivium Outlet Center ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...