Adres: Güngören, Çinçindere Cd, 75-93, 34165 Gençosman, , İstanbul, Türkiye


Oktay Onus Spor Tesisleri Halı Saha, İstanbul ili Güngören ilçesinin Gençosman Mah. mahallesinde (Çinçindere Caddesi) yer alıyor. Oktay Onus Spor Tesisleri Halı Saha yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Oktay Onus Spor Tesisleri Halı Saha nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Oktay Onus Spor Tesisleri Halı Saha nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Oktay Onus Spor Tesisleri Halı Saha konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Oktay Onus Spor Tesisleri Halı Saha

0 görüş var

Oktay Onus Spor Tesisleri Halı Saha adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.29 puan almıştır.
Oktay Onus Spor Tesisleri Halı Saha
Gençosman Mah.Çinçindere Caddesi, Güngören, İstanbul.
Oktay Onus Spor Tesisleri Halı Saha

Aşağıdaki formu kullanarak Oktay Onus Spor Tesisleri Halı Saha ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...