Tel: (0216) 677 1630

Adres: Okan Üniversitesi Tuzla Kampüsü 34959 Akfırat-tuzla / İstanbul İstanbul, Türkiye


Okan Üniversitesi, İstanbul ili Tuzla ilçesinin Tepeören Mah. mahallesinde (Ballıca Caddesi) yer alıyor. Okan Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Okan Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Okan Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Okan Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Okan Üniversitesi

1 görüş var

  • çocuk gelişimi bölümünde okuyorum YGS sınavına gireceğim ama ünüversiteler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum çocuk gelişimi kampüsü nerede ve nasıl ulaşabilirim yardımcı olursanız sevinirim...

    Misafir, 24.01.2011 13:50:00

Okan Üniversitesi adlı mekan, 44 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.7 puan almıştır.
Okan Üniversitesi
Tepeören Mah.Ballıca Caddesi, Tuzla, İstanbul.
+90(0216) 677 1630 Okan Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Okan Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...