Tel: (0216) 491 4100

Adres: Somtaş Sok. Ankara Cad. No: 3 Somtaş Sit. Dük:A Batı Mh. Pendik, , İstanbul, Türkiye


Okan Dayanıklı Tüketim Malları, İstanbul ili Pendik ilçesinin Batı Mah. mahallesinde (Manolya Sitesi) yer alıyor. Okan Dayanıklı Tüketim Malları yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Okan Dayanıklı Tüketim Malları nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

her türlü dayanıklı tüketim malları (soba, termosifon, mobilya, halı, şofben ve benzeri) alım satımını yapmak. Her türlü elketrikli ev aletleri ve cihazları (televizyon, video, müzik cihazları, çamaşır makinası, süpürge ve benzeri) alım satımını yapmak. İnşaat ve inşaat taşaronluğu, taahhüt işleri yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Okan Dayanıklı Tüketim Malları nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Okan Dayanıklı Tüketim Malları konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Okan Dayanıklı Tüketim Malları