Tel: (0212) 578 0540

Adres: Kartaltepe Mah. Kültür Sk. No: 4, Bayrampaşa, İstanbul, Türkiye


Oğuzhan İlköğretim Okulu, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Kartaltepe Mah. mahallesinde yer alıyor. Oğuzhan İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Oğuzhan İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Oğuzhan İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Oğuzhan İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Oğuzhan İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • Çok güzel bir okul...

    Misafir, 04.05.2011 15:42:00

Oğuzhan İlköğretim Okulu adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
Oğuzhan İlköğretim Okulu
Kartaltepe Mah., Bayrampaşa, İstanbul.
+90(0212) 578 0540 Oğuzhan İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Oğuzhan İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...