Oğuz İnşaat logo

Tel: (0352) 338 3878

Adres: Gavremoğlu Mah. Talas Cad. Tok İşh. No: 17 / 4 Kayseri Kayseri, Türkiye


Oğuz İnşaat, Kayseri ili Melikgazi ilçesinin Hunat Mah. mahallesinde (Seyyid Burhanettin Blv) yer alıyor. Oğuz İnşaat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Oğuz İnşaat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Oğuz inşaat kurulduğu günden bugüne kalite ve güven anlayışından taviz vermeden konut sektöründe hizmet vermektedir.Oğuz inşaat imzasının olduğu her projede çağdaş mimarinin estetiğini ve mühendislik biliminin kesinliğini bünyesinde barındıran güvenli ve modern yapılar inşa etmek, çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak ve bu hususta tüm kanun ve yönetmeliklere uymak asli görevlerimiz olarak kabul görmektedir.

Firmamız, genç ve dinamik kadrosuyla,üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek geçmişten bugüne gelen tecrübesi ve prensiplerinden ödün vermeden rakipleri kıskandıracak hızda büyümekte, daha geniş alanlarda sizin istekleriniz doğrultusunda mutlu yuvalar kurulmasına öncülük etmektedir.


0 görüş var

    Oğuz İnşaat
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.33 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Oğuz İnşaat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Oğuz İnşaat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Oğuz İnşaat

Aşağıdaki formu kullanarak Oğuz İnşaat ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...