yazdır
 • Nereye: Oğuşlar Group Otomotiv adresine

Oğuşlar Group Otomotiv hakkında

Oğuşlar Group Otomotiv, Ümraniye de 4500 m² lik yeni Plazasında SKODA ,SSANGYONG Ve LADA marka araçların yetkili bayii ve yetkili servisi olarak hizmet vermektedir. Ayrıca Elment Sigorta adı altında Allianz Sigorta,Ergo Sigorta,Euroka Sigorta şirketlerin A acentesi olarak bütün sigorta branşlarında hizmet vermektir. Otomotiv sektöründe 35 yıldır müşterilerimizle kurduğumuz iletişim, bu güveni oluşturan en büyük etkendir. 

  OĞUŞLAR GROUP Otomotiv`in güleryüzlü ve profesyonel ekibinin satışta başlayan ilgisi, en gelişmiş teknolojilerin uygulandığı bakım ve onarım çalışmalarında daha da artıyor, zengin stoklarıyla her türlü yedek parça ve aksesuar anında teslim ediliyor. Gerek periyodik bakımlar, gerekse onarım ve hizmetlerin tümü; konusunda uzman bir kadro ve en gelişmiş teknoloji eşliğinde, son derece güven verici bir şekilde uygulanmaktadır. En son teknolojik cihaz ve sistemlerin kullanıldığı servisimizde MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLKEMİZDİR. 
Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet vizyonuyla iş planları oluşturan OĞUŞLAR GROUP OTOMOTİV , otomotiv değer zincirinin her alanında var olmayı kurumsal stratejisinin temel dayanağı olarak nitelendirmektedir.

VİZYONUMUZ 
Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlamaktır. 

MİSYONUMUZ 
OĞUŞLAR GROUP OTOMOTİV; otomotiv sektöründe; Müşteri odaklılık prensibi üzerine çalışan, 
Sektörünü iyi tanıyan, Paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen, 
Yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan, Güvenilir, Otomotiv değer zincirinin her alanında verimli ve kârlı hizmet vermeyi hedefleyen bir şirkettir.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Oğuşlar Group Otomotiv için Görüşler

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  skodassangyongfabıaoctavıasuperbyetiactyonactyon sportspıck up4x4allianzergoeurokayetkili servisarabaotosahibindenkyronrodıusrextontamiratservisyedek parçaexpertizemisyonegzosmuayenehasarkaportatamirçekicitrafik sigortasıikaskodask

  Yakındaki Firma ve Mekanlar