Tel: (0216) 533 7474

Adres: Çakmak Mh. Akdeniz Cd. Dere Sk. Ümraniye - Batı Ataşehir İstanbul, Türkiye


Oğuşlar Group Otomotiv, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde yer alıyor. Oğuşlar Group Otomotiv yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Oğuşlar Group Otomotiv nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Ümraniye de 4500 m² lik yeni Plazasında SKODA ,SSANGYONG Ve LADA marka araçların yetkili bayii ve yetkili servisi olarak hizmet vermektedir. Ayrıca Elment Sigorta adı altında Allianz Sigorta,Ergo Sigorta,Euroka Sigorta şirketlerin A acentesi olarak bütün sigorta branşlarında hizmet vermektir. Otomotiv sektöründe 35 yıldır müşterilerimizle kurduğumuz iletişim, bu güveni oluşturan en büyük etkendir.

OĞUŞLAR GROUP Otomotiv`in güleryüzlü ve profesyonel ekibinin satışta başlayan ilgisi, en gelişmiş teknolojilerin uygulandığı bakım ve onarım çalışmalarında daha da artıyor, zengin stoklarıyla her türlü yedek parça ve aksesuar anında teslim ediliyor. Gerek periyodik bakımlar, gerekse onarım ve hizmetlerin tümü; konusunda uzman bir kadro ve en gelişmiş teknoloji eşliğinde, son derece güven verici bir şekilde uygulanmaktadır. En son teknolojik cihaz ve sistemlerin kullanıldığı servisimizde MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLKEMİZDİR.
Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet vizyonuyla iş planları oluşturan OĞUŞLAR GROUP OTOMOTİV , otomotiv değer zincirinin her alanında var olmayı kurumsal stratejisinin temel dayanağı olarak nitelendirmektedir.

VİZYONUMUZ
Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlamaktır.

MİSYONUMUZ
OĞUŞLAR GROUP OTOMOTİV; otomotiv sektöründe; Müşteri odaklılık prensibi üzerine çalışan,
Sektörünü iyi tanıyan, Paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen,
Yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan, Güvenilir, Otomotiv değer zincirinin her alanında verimli ve kârlı hizmet vermeyi hedefleyen bir şirkettir.


0 görüş var

    Oğuşlar Group Otomotiv
    Toplam 9 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.33 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Oğuşlar Group Otomotiv nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Oğuşlar Group Otomotiv konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Oğuşlar Group Otomotiv

Aşağıdaki formu kullanarak Oğuşlar Group Otomotiv ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...