Tel: (0232) 246 7666

Adres: 46 Sk. No: 124 Mimkent Esentepe Karabağlar İzmir İzmir, Türkiye


Öğretmenler ve Şeker Mevhibe İlköğretim Okulu, İzmir ili Karabağlar ilçesinde yer alıyor. Öğretmenler ve Şeker Mevhibe İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Öğretmenler ve Şeker Mevhibe İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Öğretmenler ve Şeker Mevhibe İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Öğretmenler ve Şeker Mevhibe İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Öğretmenler ve Şeker Mevhibe İlköğretim Okulu

0 görüş var

Öğretmenler ve Şeker Mevhibe İlköğretim Okulu adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.45 puan almıştır.
Öğretmenler ve Şeker Mevhibe İlköğretim Okulu
, Karabağlar, İzmir.
+90(0232) 246 7666 Öğretmenler ve Şeker Mevhibe İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Öğretmenler ve Şeker Mevhibe İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...