Tel: (0232) 365 6172

Adres: 1703 Sk. No: 3 Soğukkuyu Karşıyaka, İzmir, Türkiye


Öğretmen Kenan Gamsız İlköğretim Okulu, İzmir ili Bayraklı ilçesinin Soğukkuyu Mah. mahallesinde yer alıyor. Öğretmen Kenan Gamsız İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Öğretmen Kenan Gamsız İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Öğretmen Kenan Gamsız İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Öğretmen Kenan Gamsız İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Öğretmen Kenan Gamsız İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • çok güzel

    Misafir, 02.12.2010 21:57:00

Öğretmen Kenan Gamsız İlköğretim Okulu adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.76 puan almıştır.
Öğretmen Kenan Gamsız İlköğretim Okulu
Soğukkuyu Mah., Bayraklı, İzmir.
+90(0232) 365 6172 Öğretmen Kenan Gamsız İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Öğretmen Kenan Gamsız İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...