Tel: (0216) 483 6929

Adres: Yeşilbağlar Mah. Turgut Paşa Cad. Eğitim Sok. No: 12 Pendik, İstanbul, Türkiye


Öğretmen İbrahim Öztürk İlköğretim Okulu, İstanbul ili Pendik ilçesinin Yeşilbağlar Mah. mahallesinde yer alıyor. Öğretmen İbrahim Öztürk İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Öğretmen İbrahim Öztürk İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Öğretmen İbrahim Öztürk İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Öğretmen İbrahim Öztürk İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Öğretmen İbrahim Öztürk İlköğretim Okulu

0 görüş var

Öğretmen İbrahim Öztürk İlköğretim Okulu adlı mekan, 42 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.74 puan almıştır.
Öğretmen İbrahim Öztürk İlköğretim Okulu
Yeşilbağlar Mah., Pendik, İstanbul.
+90(0216) 483 6929 Öğretmen İbrahim Öztürk İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Öğretmen İbrahim Öztürk İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...