Tel: (0312) 348 8843

Adres: Yıldıztepe Mah. Celal Esat Arseven Cd. 833. Sk No: 7 Hasköy, Alt. Ank., Altındağ, Ankara, Türkiye


Öğretmen Abdullah İlköğretim Okulu, Ankara ili Altındağ ilçesinin Yıldıztepe Mah. mahallesinde yer alıyor. Öğretmen Abdullah İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Öğretmen Abdullah İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Öğretmen Abdullah İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Öğretmen Abdullah İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Öğretmen Abdullah İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • okulumuzda satranç turnuvası olmasını isterim.

    Misafir, 05.11.2010 15:54:00

Öğretmen Abdullah İlköğretim Okulu adlı mekan, 24 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Öğretmen Abdullah İlköğretim Okulu
Yıldıztepe Mah., Altındağ, Ankara.
+90(0312) 348 8843 Öğretmen Abdullah İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Öğretmen Abdullah İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...