Tel: (0222) 217 3030

Adres: Yenidoğan Mh. Çamkoru Sokak, No: 2, Belediye Başkanlığı Binası, Odunpazarı, Eskişehir, Türkiye


Odunpazarı Belediyesi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinin Yenidoğan Mah. mahallesinde (Çamkoru Sokak) yer alıyor. Odunpazarı Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Odunpazarı Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Odunpazarı Belediyesi
    Toplam 26 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.73 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Odunpazarı Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Odunpazarı Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Odunpazarı Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Odunpazarı Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...