Tel: (0312) 210 6209

Adres: Odtü Mimarlık Fakültesi, Çankaya, Ortadoğu, , Ankara, Türkiye


ODTÜ Mimarlık Fakültesi, Ankara ili Çankaya ilçesinin Üniversiteler Mah. mahallesinde yer alıyor. ODTÜ Mimarlık Fakültesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. ODTÜ Mimarlık Fakültesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak ODTÜ Mimarlık Fakültesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak ODTÜ Mimarlık Fakültesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: ODTÜ Mimarlık Fakültesi

1 görüş var

  • gerçekten oldukça iyi... aradığın her şeyi kolayca bulabiliyor, bide üstüne haritada görebiliryorsun. Odtü'nün güzelliğine güzellik kattığınız için teşekkürler..

    Misafir, 29.05.2011 19:49:00

ODTÜ Mimarlık Fakültesi adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.77 puan almıştır.
ODTÜ Mimarlık Fakültesi
Üniversiteler Mah., Çankaya, Ankara.
+90(0312) 210 6209 ODTÜ Mimarlık Fakültesi

Aşağıdaki formu kullanarak ODTÜ Mimarlık Fakültesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...