Tel: (0262) 321 0619

Adres: Çukurbağ Mh. İnönü Caddesi, Taneli Apt No: 15, No: 2, İzmit, Kocaeli, Türkiye


Ocean Site Yonetimi, Kocaeli ili İzmit ilçesinin Çukurbağ Mah. mahallesinde (İnönü Caddesi) yer alıyor. Ocean Site Yonetimi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ocean Site Yonetimi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

BIRAKIN APARTMANINIZI, SİTENİZİ, İŞHANINIZI BİZ YÖNETELİM; SİZ KEYFİNİZE BAKIN !..

İNŞAAT, İŞLETME ve HUKUK ALANINDA UZMAN YÖNETİCİLERİMİZLE, KOMŞULUK İLİŞKİLERİNİZİ ZEDELEMEDEN, PROFESYONEL BİR CİDDİYETLE, YÖNETİCİLİĞİNİZE TALİBİZ…
APARTMAN ve SİTE İÇİNDE HUZURU SAĞLAMA, GENEL BAKIM-ONARIM ve GÜVENLİK ile ÇALIŞTIRILAN KAPICI, KALORİFERCİ, BAHÇIVAN GİBİ TÜM PERSONELİNİZİN YÖNETİMİ KONUSUNDA HİZMETİNİZDEYİZ.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Ocean Site Yonetimi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ocean Site Yonetimi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ocean Site Yonetimi

Aşağıdaki formu kullanarak Ocean Site Yonetimi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...