Tel: (0212) 248 5005

Adres: Kurtuluş Cad. No: 25/1 Bozkurt Mh. Kurtuluş Şişli, , İstanbul, Türkiye


Objektif Fotoğrafçılık, İstanbul ili Şişli ilçesinin Bozkurt Mah. mahallesinde (Kurtuluş Caddesi) yer alıyor. Objektif Fotoğrafçılık yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Objektif Fotoğrafçılık nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Hertürlü fotoğraf malzemeleri, fotoğraf makinaları, fotoğraf filimleri, fotoğrafçılıkla ilgili bilumum aksesuarlar ile video kayıt cihazları ile bunların malzemeleri ve bilumum aksesuarlarının alım, satım, imal, ithal ve ihracı ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Objektif Fotoğrafçılık
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Objektif Fotoğrafçılık nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Objektif Fotoğrafçılık konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Objektif Fotoğrafçılık