Tel: (0212) 248 5005

Adres: Kurtuluş Cad. No: 25/1 Bozkurt Mh. Kurtuluş Şişli, , İstanbul, Türkiye


Objektif Fotoğrafçılık, İstanbul ili Şişli ilçesinin Bozkurt Mah. mahallesinde (Kurtuluş Caddesi) yer alıyor. Objektif Fotoğrafçılık yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Objektif Fotoğrafçılık nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Hertürlü fotoğraf malzemeleri, fotoğraf makinaları, fotoğraf filimleri, fotoğrafçılıkla ilgili bilumum aksesuarlar ile video kayıt cihazları ile bunların malzemeleri ve bilumum aksesuarlarının alım, satım, imal, ithal ve ihracı ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Objektif Fotoğrafçılık nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Objektif Fotoğrafçılık konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Objektif Fotoğrafçılık

0 görüş var

Objektif Fotoğrafçılık adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3 puan almıştır.
Objektif Fotoğrafçılık
Bozkurt Mah.Kurtuluş Caddesi, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 248 5005 Objektif Fotoğrafçılık

Aşağıdaki formu kullanarak Objektif Fotoğrafçılık ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...