Adres: Çankırı, 18-01, 18100 Fatih, , Çankırı, Türkiye


Öankırı E Tipi Kapalı Cezaevi, Çankırı ili Çankırı Merkez ilçesinin Fatih Mah. mahallesinde (18-01) yer alıyor. Öankırı E Tipi Kapalı Cezaevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Öankırı E Tipi Kapalı Cezaevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Öankırı E Tipi Kapalı Cezaevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Öankırı E Tipi Kapalı Cezaevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Öankırı E Tipi Kapalı Cezaevi

0 görüş var

Öankırı E Tipi Kapalı Cezaevi adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Öankırı E Tipi Kapalı Cezaevi
Fatih Mah.18-01, Çankırı Merkez, Çankırı.
Öankırı E Tipi Kapalı Cezaevi

Aşağıdaki formu kullanarak Öankırı E Tipi Kapalı Cezaevi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...