Tel: (0322) 235 2150

Adres: Karslılar Mah. 82113 Sok. Cukurova, , Çukurova Adana, Türkiye


Nurten Yetimoğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Adana ili Çukurova ilçesinin Karslılar Mah. mahallesinde (Nurten Yetimoğlu Bilgisayar Meslek Lisesi) yer alıyor. Nurten Yetimoğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nurten Yetimoğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nurten Yetimoğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nurten Yetimoğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nurten Yetimoğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

0 görüş var

Nurten Yetimoğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.83 puan almıştır.
Nurten Yetimoğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
Karslılar Mah.Nurten Yetimoğlu Bilgisayar Meslek Lisesi, Çukurova, Adana.
+90(0322) 235 2150 Nurten Yetimoğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Nurten Yetimoğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...