Tel: (0312) 314 4458

Adres: Güçlükaya Mah. Kaya Sok. No: 29 Keçiören, Ankara, Türkiye


Nuh Eskiyapan İlköğretim Okulu, Ankara ili Keçiören ilçesinin Güçlükaya Mah. mahallesinde yer alıyor. Nuh Eskiyapan İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nuh Eskiyapan İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nuh Eskiyapan İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nuh Eskiyapan İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nuh Eskiyapan İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • ben bu okulda okuyorum, çok güzel eğitimi olan bir okuldur.

    Misafir, 03.12.2010 14:43:00

  • ben 3 senedır bu okuldayım. ondan çok güzel bir okul ben çok seviyorum.

    Misafir, 16.10.2010 16:12:00

Nuh Eskiyapan İlköğretim Okulu adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.74 puan almıştır.
Nuh Eskiyapan İlköğretim Okulu
Güçlükaya Mah., Keçiören, Ankara.
+90(0312) 314 4458 Nuh Eskiyapan İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Nuh Eskiyapan İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...