Adres: Yenimahalle, Bağdat Cd, 006370 Macun, , Ankara, Türkiye


Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Macun Mah. mahallesinde (Bağdat Caddesi) yer alıyor. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü

0 görüş var

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü adlı mekan, 42 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.62 puan almıştır.
Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü
Macun Mah.Bağdat Caddesi, Yenimahalle, Ankara.
Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...