Tel: (0212) 294 5851

Adres: Bağlar Cad. No: 5 Merkez Mh. Kağıthane, , İstanbul, Türkiye


Nufa Yalıtım, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Bağlar Caddesi) yer alıyor. Nufa Yalıtım yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nufa Yalıtım nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü yalıtım malzemeleri alet edevat ve aksesuarları toptan veya perakende alımını ve satımını yapmak imalatı ithalatı ve ihracatını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler, Şirket amaç ve konusunu gerçekleştirmek için gayrimenkuller alır, satar, ipotek eder, irtifak gibi ayni haklar iktisap edebilir, bunları başkalarına devir ve ferağ edebilir, ifraz ve tevhid, kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis eder, kiralar, kiraya verir, kira aktini tapuya tescil ettirir gayrimenkullerle ve ayni haklarla her çeşit iltizami ve tasarrufi işlemlerde bulunabilir


Aşağıdaki haritayı kullanarak Nufa Yalıtım nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nufa Yalıtım konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nufa Yalıtım