Tel: (0212) 414 3600

Adres: Kennedy Cad. No: 56 Kazlıçeşme Mh. Zeytinburnu, , İstanbul, Türkiye


Novotel İstanbul, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Kazlıçeşme Mah. mahallesinde (Kennedy Caddesi) yer alıyor. Novotel İstanbul yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Novotel İstanbul nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Novotel İstanbul nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Novotel İstanbul konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Novotel İstanbul

0 görüş var

Novotel İstanbul adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Novotel İstanbul
Kazlıçeşme Mah.Kennedy Caddesi, Zeytinburnu, İstanbul.
+90(0212) 414 3600 Novotel İstanbul

Aşağıdaki formu kullanarak Novotel İstanbul ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...