Tel: (0216) 560 1000

Adres: Yenişehir Mh. Dedepaşa Caddesi, Elif Sokak, No: 2, Pk: 34912, Kurtköy, Pendik, İstanbul, Türkiye


Novartis Kurtköy İlaç Fabrikası, İstanbul ili Pendik ilçesinin Yenişehir Mah. mahallesinde (Dedepaşa Blv) yer alıyor. Novartis Kurtköy İlaç Fabrikası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Novartis Kurtköy İlaç Fabrikası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Novartis Kurtköy İlaç Fabrikası
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.8 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Novartis Kurtköy İlaç Fabrikası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Novartis Kurtköy İlaç Fabrikası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Novartis Kurtköy İlaç Fabrikası

Aşağıdaki formu kullanarak Novartis Kurtköy İlaç Fabrikası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...