Tel: (0216) 428 7051

Adres: Koşuyolu Cad. No: 156 Medipol Hastenesi Yakınında Huzur Apt. Daire: 1 Koşuyolu Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Nokta Kırtasiye, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Koşuyolu Mah. mahallesinde (Koşuyolu Caddesi) yer alıyor. Nokta Kırtasiye yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nokta Kırtasiye nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nokta Kırtasiye nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nokta Kırtasiye konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nokta Kırtasiye

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Nokta Kırtasiye ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...