Tel: (0212) 515 6060

Adres: Kocasinan Merkez Mh Kaya Sk. No: 5 / B Bahçelievler İstanbul İstanbul, Türkiye


Nokta Gıda, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Kocasinan Merkez Mah. mahallesinde (Kaya Sokak) yer alıyor. Nokta Gıda yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nokta Gıda nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Kalite bir hedef değil, bir yaşam tarzıdır…
Nokta Gıda, süt gibi önemli hatta kutsal bir hammadde ile çalışmanın gereği olarak, kaliteyi yalnızca ürünlerin üretimi sırasında önem verilen bir kavram olmanın ötesinde değerlendirir.
Nokta Gıda kalite anlayışı, tedarik, satış, pazarlama, ürün gerçekleştirme ve etkin eğitim almış çalışan politikaları ile oluşturulmuştur.
Nokta Gıda, sektörün en önemli sorunu olduğuna inandığı süt kalitesi ve hayvancılık organizasyonu için, gerek sözleşmeli çiftçilik, gerek örnek çiftlikler, gerekse de kaliteli damızlık düve yetiştirilmesi konusunda başlattığı çalışmaları ve kurduğu Süt Hayvancılığı Eğitim Merkezi’nde yürüttüğü eğitim faaliyetleri ile Türkiye’ye örnek olacaktır.
“Doğal lezzet, doğal ürünler” politikamızdan hiçbir zaman taviz vermemek ana üretim politikamızdır. En lezzetli ürünleri en doğal haliyle, hijyenik koşullarda hazırlamak ve pratik, sağlıklı ambalajlarda, çevre sağlığını bozmadan tüketiciye sunmak için gereken ileri teknoloji, her zaman takip edilecek ve kullanılacaktır.
Ürünlerimizin tüketiciye zamanında ulaşması firmamızın güvencesindedir. Dağıtım filomuzun etkinliği ve dağıtım ağımızın geliştirilmesine devam edeceğiz. Ana amaç, bu temel gıdayı Türk insanına en doğal, temiz, taze haliyle çağdaş toplum olmanın gerektirdiği miktarda ve kalitede tükettirmektir.
Ürünler insanlar tarafından, insanlar için üretilmiştir. Biz biliyoruz ki bir bütün olarak kalite, insanlar tarafından yaratılır. Sistemimizdeki insanlar, işimizdeki kalite mükemmelliğini geliştiren ve piyasadaki özel yerimizi yaratan kişilerdir. Mükemmelliğe olan tutkumuz, işimizin ufkunu genişletecek en önemli unsurdur. Bu nedenledir ki kalite anlayışımızı dinamik bir kavram haline getirmek, bizim eğitim politikamızdır.
Tüketiciler nezdinde edineceğimiz nihai imaj hedefimiz, Nokta Gıda’nın “benim sütüm”, “benim yoğurdum”, kısaca “benim markam” olarak benimsenmesidir. Tatmin olmuş müşteriler Nokta Gda’nın can damarıdır. Tüketici tatminini sağlamak için uyguladığımız prensipler şunlardır;
- Kalite ve imaj tesadüfi değildir; sıkı çalışmanın ve gayretin sonucudur,
- Mükemmeli yakalama gayreti içindeyiz ve daha azına rıza göstermeyiz,
- Kalite bir hedef değil, bir yaşam tarzıdır,
- Şirketimizde “yeterli” hiçbir zaman yeterli olmamalıdır,
- “Kabul edilebilir kalite” kabul edilemez olmalıdır,
- Tek hedef, mükemmele ulaşmaktır,
- Nokta Gıda’nın kalite standartlarını en yüksek düzeye çıkartmak bizlerin görevidir, bundan taviz vermeyiz,
- Kaliteye bağımlılığımız, sürekli iyileştirmeye olan tutkumuzdur.
Satınalma politikamız, “Doğal lezzet, doğal ürünler” kalite anlayışımızın ilk aşamasını oluşturmaktadır. Nokta Gıda, “Toplam Kalite Yönetimi”nin gereği olarak, tüm tedarikçilerini “iş ortağı” olarak görmektedir. Bu nedenle kendilerine gerekli eğitim, bilgilendirme ve yönlendirmeyi sağlama gayretindedir. Nokta Gıda, toplum ve çevreye olan duyarlılık ve sorumluluklarını tedarikçileriyle paylaşmaktadır.
Nokta Gıda, sektörel lider olma sorumluluğuyla, güvenli gıda üretimi için gerekli hammadde ve malzemelerin satınalmasını tavizsiz bir kalite anlayışıyla gerçekleştirmektedir. Bu yaklaşım içinde Nokta Gıda Satınalma Bölümü’nün temel ilkesi “doğru malzemeyi, doğru miktarda ve doğru fiyatla, doğru zamanda, doğru tedarikçilerden almak”tır.


0 görüş var

    Nokta Gıda
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nokta Gıda nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nokta Gıda konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nokta Gıda

Aşağıdaki formu kullanarak Nokta Gıda ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...