Nıtrocare Medikal Hasta Yatakları ve Sedyeler hakkında

Nıtrocare Medikal Hasta Yatakları ve Sedyeler, Sağlık sektöründe 2007 yılında SİVAS ta kurduğu fabrika ile adım atan NITROCARE kısa zamanda iç piyasada adını duyurmuştur. Fabrikamız 1. Organize sanayi bölgesinde 45. 000 m2 açık 20. 000 m2 kapalı alana sahiptir. NITROCARE hastane yatakları, sedyeler, transfer sedyeleri, hasta muayene masaları, jinekoloji masası, hasta önü yemek masaları, paravanlar, bölücü paneller, refakatçi koltukları, pansuman arabası gibi hastane için gerekli tüm ürünlerin tamamını üretme kapasitesi sahip, bünyesinde 10 Mühendis, 6 Mimar, 36 teknik personel ve 150 işçi istihdam etmiştir. Bu sayı her geçen gün artarak devam etmektedir. Türkiye ve Yurtdışına dağılmış Satış ve Pazarlama ekibi ile aldığı işleri projelendirerek müşteriye sunabilen firmanın en büyük hedefi yaptığı işlerle İç piyasada aranan firmalar listesine girdiği gibi Yurtdışın da tanınan ve aranan firma olmaktır. Müşteri memnuniyetini daima yakalamak ve devam ettirebilmek için sistemimizi sürekli iyileştirmek, bu iyileştirmelerle birlikte; topluma, çevreye, müşteriye ve kaliteye ve çalışanımıza olan duyarlılığımız ile tüm faaliyetlerimizde, Yasal ve Mevzuat şartlara bağlı kalarak, müşteri beklentilerini zamanında, kaliteli ürünler ve hizmetler vererek karşılamak, üretim hedefleri doğrultusunda, çevreye en uyumlu malzeme ve teknolojiyi kullanmak, kaynaklarımızı en az fire oluşturacak şekilde kullanarak, milli servet kaybını ve kaynakların bilinçsizce tüketimini önlemek, çalışanların sağlığı açısından işlerin güvenli ve emniyetli şekilde gerçekleştirilmesini şirket prensibi olarak kabul ederek, İşçi sağlığını ve iş emniyetini temin edecek ileri teknoloji ve yöntemleri uygulayarak iş kazalarını önlemek, müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda hatasız imalat yapmak ve müşteriye hatasız hizmet sunmak, çalışanlarımıza sürekli eğitim programı düzenleyerek, kalite anlayışını benimsemelerini ve Entegre Yönetim Sistemine etkin olarak katılımlarını sağlamak genel politikamızdır. Firma 38 ADET TSE ÜRÜN BELGELENDİRME BELGESİ, TSE ISO EN 9000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ, TSE ISO EN 18000 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ, TSE ISO EN 14000 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ, TUVCERT ISO9000:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ, CE DEKLERASYONU, TSE HİZMET YETERLİLİK BELGESİ VE IQ NET KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BELGELERİNE SAHİPTİR. "TÜM EKİBİMİZLE YÜKLENDİĞİMİZ MİSYONUN BİLİNCİYLE, İYİNİN DAHA İYİSİNİ YAPMAK İÇİN YÖNÜMÜZÜ GELECEĞE ÇEVİRMİŞ DURUMDAYIZ"Firma Tanıtım DökümanıA11240. jpg (871, 83 KB)

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Nıtrocare Medikal Hasta Yatakları ve Sedyeler için Görüşler

  Yakındaki Firma ve Mekanlar