Tel: (0212) 695 5071

Adres: Zebzeci Sok. No: 48 Cihangir Mh. Avcılar, , İstanbul, Türkiye


Nişikli Turizm - Avcılar Cihangir, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Cihangir Mah. mahallesinde (Birlik Caddesi) yer alıyor. Nişikli Turizm - Avcılar Cihangir yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nişikli Turizm - Avcılar Cihangir nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nişikli Turizm - Avcılar Cihangir nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nişikli Turizm - Avcılar Cihangir konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nişikli Turizm - Avcılar Cihangir

0 görüş var

Nişikli Turizm - Avcılar Cihangir adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.44 puan almıştır.
Nişikli Turizm - Avcılar Cihangir
Cihangir Mah.Birlik Caddesi, Avcılar, İstanbul.
+90(0212) 695 5071 Nişikli Turizm - Avcılar Cihangir

Aşağıdaki formu kullanarak Nişikli Turizm - Avcılar Cihangir ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...