Nişikli Turizm logo

Tel: (0212) 658 0469

Adres: Otogar Bağlantı Yolu No: 159 Büyük İstanbul Otogarı Terazidere Mh., Bayrampaşa, , İstanbul, Türkiye


Nişikli Turizm, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Altıntepsi Mah. mahallesinde (Esenler Otogarı) yer alıyor. Nişikli Turizm yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nişikli Turizm nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Kara deniz ve hava ulaştırma araçları ile yurt içi ve yurt dışı olmak üzere münferid ve grup gezi seyahat eğlence spor ve benzeri organizasyonları yapmak . . . ve anamukavelesinde yazılı olan diğer işler


0 görüş var

    Nişikli Turizm
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.67 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nişikli Turizm nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nişikli Turizm konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nişikli Turizm

Aşağıdaki formu kullanarak Nişikli Turizm ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...