Tel: (0212) 224 4444 veya (0212) 210 1010

Adres: Yenidoğan Mh. Abdi İpekçi Caddesi, No: 89, Bayrampaşa, İstanbul, Türkiye


Nişantaşı Üniversitesi, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Yenidoğan Mah. mahallesinde (Abdi İpekçi Caddesi) yer alıyor. Nişantaşı Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nişantaşı Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Nişantaşı Üniversitesi Merkez Kampüsü Ulaşım
2012 - 2013 eğitim öğretim döneminde 10.000 m2'lik alanda öğrencilerimize hizmet vermektedir. Merkeze yakın lokasyonları tercih ederek ulaşım kolaylığı sağlamak ve iş dünyasına yakın olmak amacıyla Bayrampaşa ilçesindedir.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Nişantaşı Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nişantaşı Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nişantaşı Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Nişantaşı Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...