Tel: (0212) 373 3333

Adres: Teşvikiye Mahallesi, Teşvikiye Caddesi, No: 162, City's Nişantaşı Avm, Nişantaşı, Şişli, , İstanbul, Türkiye


Nişantaşı Citylife (City's Avm), İstanbul ili Şişli ilçesinde (Teşvikiye Caddesi) yer alıyor. Nişantaşı Citylife (City's Avm) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nişantaşı Citylife (City's Avm) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nişantaşı Citylife (City's Avm) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nişantaşı Citylife (City's Avm) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nişantaşı Citylife (City's Avm)

0 görüş var

Nişantaşı Citylife (City's Avm) adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.82 puan almıştır.
Nişantaşı Citylife (City's Avm)
Teşvikiye Caddesi, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 373 3333 Nişantaşı Citylife (City's Avm)

Aşağıdaki formu kullanarak Nişantaşı Citylife (City's Avm) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...