Tel: (0212) 248 1078 veya (0212) 240 1286

Adres: Teşvikiye Mahallesi, Valikonağı Caddesi, Prof. Dr. Müfide Küley Sokak, No: 65, Nişantaşı/şişli, İstanbul, Türkiye


Nişantaşı Anadolu Lisesi, İstanbul ili Şişli ilçesinin Teşvikiye Mah. mahallesinde (Hacı Emin Efendi Sokak) yer alıyor. Nişantaşı Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nişantaşı Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nişantaşı Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nişantaşı Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nişantaşı Anadolu Lisesi

0 görüş var

Nişantaşı Anadolu Lisesi adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3 puan almıştır.
Nişantaşı Anadolu Lisesi
Teşvikiye Mah.Hacı Emin Efendi Sokak, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 248 1078 Nişantaşı Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Nişantaşı Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...