Tel: (0212) 452 3535

Adres: Özel Nisa Hastanesi, Fatih Caddesi - Yenibosna, Bahçelievler, 34196, İstanbul, Türkiye


Nisa Hastanesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Yenibosna Merkez Mah. mahallesinde (Fatih Caddesi) yer alıyor. Nisa Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nisa Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Nisa Hastanesi
    Toplam 24 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.71 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nisa Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nisa Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nisa Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Nisa Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...