Nimet Abla Milli Piyango Bayii logo

Tel: (0212) 522 2082

Adres: Arpacılar Caddesi, No: 13, Bahçekapı - Eminönü, Fatih, İstanbul, Türkiye


Nimet Abla Milli Piyango Bayii, İstanbul ili Fatih ilçesinin Hobyar Mah. mahallesinde (Arpacılar Caddesi) yer alıyor. Nimet Abla Milli Piyango Bayii yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nimet Abla Milli Piyango Bayii nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Resmi mercilerden gerekli izin ve ruhsatların alınarak Milli Piyango biletlerinin satışı ile ilgili bayilik faaliyeti göstermek ve 20. 10. 2003 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.


1 görüş var

    Nimet Abla Milli Piyango Bayii
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.
  • arkadaşlar nimet ablanın ilk kurulduğu yer burası diğer şubeleriyle karıştırılmamalı. Yani meşhur nimet abla bayiinin olduğu yer burası.

    4/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nimet Abla Milli Piyango Bayii nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nimet Abla Milli Piyango Bayii konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nimet Abla Milli Piyango Bayii

Aşağıdaki formu kullanarak Nimet Abla Milli Piyango Bayii ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...