Tel: (0224) 249 6700

Adres: Bursa Vergi Dairesi Ek Hizmet Binası, Nilüfer, 16130 İhsaniye, , Bursa, Türkiye


Nilüfer Vergi Dairesi, Bursa ili Nilüfer ilçesinin İhsaniye Mah. mahallesinde yer alıyor. Nilüfer Vergi Dairesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nilüfer Vergi Dairesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nilüfer Vergi Dairesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nilüfer Vergi Dairesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nilüfer Vergi Dairesi

0 görüş var

Nilüfer Vergi Dairesi adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.2 puan almıştır.
Nilüfer Vergi Dairesi
İhsaniye Mah., Nilüfer, Bursa.
+90(0224) 249 6700 Nilüfer Vergi Dairesi

Aşağıdaki formu kullanarak Nilüfer Vergi Dairesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...