Tel: (0216) 352 6523

Adres: Atatürk Cad. No: 59 Şimşek Apt. Bağlarbaşı Mh. Maltepe, , İstanbul, Türkiye


Nilüfer Turizm - Maltepe, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Bağlarbaşı Mah. mahallesinde (Atatürk Caddesi) yer alıyor. Nilüfer Turizm - Maltepe yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nilüfer Turizm - Maltepe nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nilüfer Turizm - Maltepe nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nilüfer Turizm - Maltepe konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nilüfer Turizm - Maltepe

0 görüş var

Nilüfer Turizm - Maltepe adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
Nilüfer Turizm - Maltepe
Bağlarbaşı Mah.Atatürk Caddesi, Maltepe, İstanbul.
+90(0216) 352 6523 Nilüfer Turizm - Maltepe

Aşağıdaki formu kullanarak Nilüfer Turizm - Maltepe ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...