Tel: (0224) 451 2150 veya (0850) 222 1603

Adres: Karaman Mh. Kültür Caddesi, No: 2, Nilpark Avm Kat 2-3, Nilüfer, Bursa, Türkiye


Nilüfer Belediyesi, Bursa ili Nilüfer ilçesinin Karaman Mah. mahallesinde (Kültür Caddesi) yer alıyor. Nilüfer Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nilüfer Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nilüfer Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nilüfer Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nilüfer Belediyesi

0 görüş var

Nilüfer Belediyesi adlı mekan, 61 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.62 puan almıştır.
Nilüfer Belediyesi
Karaman Mah.Kültür Caddesi, Nilüfer, Bursa.
+90(0224) 451 2150 Nilüfer Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Nilüfer Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...