Tel: (0224) 453 1022

Adres: Cumhuriyet Mah. Nilüfer Hatun Cad. Kırkpınar Sok., Bursa, Türkiye


Nilüfer Anadolu İmam Hatip Lisesi, Bursa ili Nilüfer ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (Kırkpınar Sokak) yer alıyor. Nilüfer Anadolu İmam Hatip Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nilüfer Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nilüfer Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nilüfer Anadolu İmam Hatip Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nilüfer Anadolu İmam Hatip Lisesi

1 görüş var

  • spor salonu olmalı bu çok işe yarar.

    Misafir, 26.11.2013 16:27:00

Nilüfer Anadolu İmam Hatip Lisesi adlı mekan, 40 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.58 puan almıştır.
Nilüfer Anadolu İmam Hatip Lisesi
Cumhuriyet Mah.Kırkpınar Sokak, Nilüfer, Bursa.
+90(0224) 453 1022 Nilüfer Anadolu İmam Hatip Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Nilüfer Anadolu İmam Hatip Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...