Tel: (0224) 246 8787

Adres: Nilüfer Nur Hayati Kurtcan Anadolu Ticaret Ve Ticaret Meslek Lisesi Döşemeciler Cad. İhsaniye Nilüfer, Bursa, Türkiye


Nilüfer Nur-Hayati Kurtcan Ticaret Meslek Lisesi, Bursa ili Nilüfer ilçesinin İhsaniye Mah. mahallesinde (İstinye Sokak) yer alıyor. Nilüfer Nur-Hayati Kurtcan Ticaret Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nilüfer Nur-Hayati Kurtcan Ticaret Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nilüfer Nur-Hayati Kurtcan Ticaret Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nilüfer Nur-Hayati Kurtcan Ticaret Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nilüfer Nur-Hayati Kurtcan Ticaret Meslek Lisesi

0 görüş var

Nilüfer Nur-Hayati Kurtcan Ticaret Meslek Lisesi adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.81 puan almıştır.
Nilüfer Nur-Hayati Kurtcan Ticaret Meslek Lisesi
İhsaniye Mah.İstinye Sokak, Nilüfer, Bursa.
+90(0224) 246 8787 Nilüfer Nur-Hayati Kurtcan Ticaret Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Nilüfer Nur-Hayati Kurtcan Ticaret Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...