Niğde Devlet Hastanesi logo

Tel: (0388) 232 2220

Adres: Aşağı Kayabaşı Mh. Hastane Caddesi, Kumluca Mevkii, Devlet Hastanesi, Merkez, Niğde, Türkiye


Niğde Devlet Hastanesi, Niğde ili Niğde Merkez ilçesinin Aşağı Kayabaşı Mah. mahallesinde yer alıyor. Niğde Devlet Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Niğde Devlet Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Niğde Devlet Hastanesi
    Toplam 11 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.27 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Niğde Devlet Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Niğde Devlet Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Niğde Devlet Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Niğde Devlet Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...