Niğde Belediyesi logo

Tel: (0388) 232 3550 veya 444 51 01

Adres: Yukarı Kayabaşı Mh. Adliye Caddesi, No: 1, Pk: 51100, Merkez, Niğde, Türkiye


Niğde Belediyesi, Niğde ili Niğde Merkez ilçesinin Yukarı Kayabaşı Mah. mahallesinde yer alıyor. Niğde Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Niğde Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Niğde Belediyesi
    Toplam 15 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.47 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Niğde Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Niğde Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Niğde Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Niğde Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...