Tel: (0376) 213 2190

Adres: Abdulhalik Renda Mah. Ankara Yolu 2. Km, Merkez Çankırı, Türkiye


Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen Lisesi, Çankırı ili Çankırı Merkez ilçesinin Abdulhalik Renda Mah. mahallesinde yer alıyor. Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen Lisesi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...