Tel: (0212) 251 1634

Adres: Nevizade Sok. No: 12/5 Hüseyinağa Mh. Taksim Beyoğlu, , İstanbul, Türkiye


Nevizade, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Hüseyinağa Mah. mahallesinde (Nevizade Sokak) yer alıyor. Nevizade yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nevizade nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü lokantacılık ve restorant işletmeciliği yapmak bunları yapabilmek için gerekli alet, edavat ve malzemelerinin imali, ithali, ihracı alım satımını yapabilir. . ve ana mukavelesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nevizade nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nevizade konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nevizade

0 görüş var

Nevizade adlı mekan, 42 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
Nevizade
Hüseyinağa Mah.Nevizade Sokak, Beyoğlu, İstanbul.
+90(0212) 251 1634 Nevizade

Aşağıdaki formu kullanarak Nevizade ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...