Tel: (0224) 451 0179

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Deniz Sokak, No: 5, Nilüfer, Bursa, Türkiye


Nesrin Fuat Bursalı İlköğretim Okulu, Bursa ili Nilüfer ilçesinde yer alıyor. Nesrin Fuat Bursalı İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nesrin Fuat Bursalı İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nesrin Fuat Bursalı İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nesrin Fuat Bursalı İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nesrin Fuat Bursalı İlköğretim Okulu

0 görüş var

Nesrin Fuat Bursalı İlköğretim Okulu adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.07 puan almıştır.
Nesrin Fuat Bursalı İlköğretim Okulu
, Nilüfer, Bursa.
+90(0224) 451 0179 Nesrin Fuat Bursalı İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Nesrin Fuat Bursalı İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...